Verwarming
CV op gas
Orientatie Achtergevel
Zuidwest
Type dak
Niet meegedeeld
Aansluiting aardgas
Ja
Aansluiting waterleiding
Ja
Keuken
Enkel kasten
Beglazing
Dubbel
Comfort binnen
Dubbele beglazing
Erfgoed
Nee
99 m2
Heidi Bruyninckx
Meer informatie of
een bezoek ter plaatse aanvragen?
99 m2
Heidi Bruyninckx
Meer informatie of
een bezoek ter plaatse aanvragen?
In het hart van het commerciële centrum van Mortsel, vinden we dit veelzijdige handelspand met gezellige tuin. Om beginnende ondernemers alle kansen te bieden, wordt er gewerkt met een opbouwende huurprijs van 1300 euro in het eerste jaar, 1400 in het tweede jaar en 1500 vanaf het derde jaar. Hier wordt sinds vele jaren een succesvol schoonheidssalon uitgebaat, maar het pand leent zich ook prima tot andere doeleinden. De bruikbare oppervlakte bedraagt 99 m² en is momenteel ingedeeld in een ontvangstruimte, 5 kabinetten, een keuken, sanitair en een berging.
Bent u op zoek naar een handelspand op een topligging in Mortsel met de wekelijkse markt voor de deur? Kom dan zeker een kijkje nemen.
- Waarborg 3 maanden - Onmiddellijk beschikbaar - Plaatsbeschrijving: 195 euro.
Onroerende voorheffing ten laste van de huurder. Maandelijkse kosten: €30 voor onderhoud traphal. EPC in aanvraag
Voor meer info of een bezoek ter plaatse, bel ons op 03-449 42 41 of via hallo@habicom.be. De waarde van uw eigendom kennen? Maak een vrijblijvende afspraak met onze habicom-expert in uw buurt.
Meer info over Mortsel ? www.woneninmortsel.be
Verwarming
CV op gas
Orientatie Achtergevel
Zuidwest
Type dak
Niet meegedeeld
Aansluiting aardgas
Ja
Aansluiting waterleiding
Ja
Keuken
Enkel kasten
Beglazing
Dubbel
Comfort binnen
Dubbele beglazing
Vindt u niet wat u zoekt? Laat ons weten wat je zoekt en wij zoeken voor u!
Zoek